सिटिजन्स बैंक र सिर्जना फाइनान्सको असार २६ गते देखि एकीकृत कारोबार हुने

citizen bank international
Visa Travels

सिटिजन्स बैंक इन्टरनेसनल लिमिटेडले सिर्जना फाइनान्स कम्पनी लिमिटेडलाई प्राप्ति पश्चात असार २६ गतेदेखि एकीकृत कारोबार गर्ने भएको छ ।

दुवै कम्पनीको जेठ २७ गते सम्पन्न भएको विशेष साधारण सभाले प्राप्ति सम्बन्धी प्रस्ताव पारित गरेका थिए । कम्पनी रजिष्ट्रार कार्यालयले पनि असार १७ गते स्वीकृती प्रदान गरेको थियो ।

ads

प्राप्तिपपछि सिर्जना फाइनान्सको १०० कित्ता सेयर हुनेले सिटिजन्स बैंकको ९५ कित्ता सेयर पाउनेछन् । त्यस्तै, प्राप्तिपश्चात बैंकको चुक्तापूँजी १२ अर्ब ५८ करोड रुपैयाँ पुग्नेछ । बैंकको रजिष्टर्ड कार्यालय काठमाडौं महानगरपालिका वडा नं। १ नारायणहीटी पथमा रहनेछ ।

त्यसैगरी, डाटा माइग्रेशन प्रयोजनको लागि दुवै कम्पनीको कारोबार असार २५ गते बेलुका ५ बजेदेखि असार २६ गतेसम्म संस्थाले प्रदान गर्ने एटिएम, मोवाइल बैंकिङ, अनलाइन बैंकिङ, डेविट कार्ड सेवा, सन्ध्याकालिन काउन्टरका सम्पुर्ण सेवा बन्द रहनेछ ।

Visa Travels