citizen bank international

काठमाडौं । सिटिजन्स बैंकले विभिन्न पदहरुका लागि कर्मचारी माग गरेको छ । बैंकले ७ पदहरुका लागि केही संख्यामा कर्मचारी माग गरेको हो ।

बैंकले प्रादेशिक म्यानेजरमा डेपुटी म्यानेजर, असिस्टेन्ट म्यानेजरका लागि केही, ब्रान्च म्यानेजरमा सिनियर अफिसर, अफिसर र जूनियर अफिसरका लागि केही, रिलेशनसिप म्यानेजरमा अफिसर, जूनियर अफिसर र सुपरभाइजरका लागि केही, लेगल डिपार्टमेन्टमा सिनियर अफिसर, अफिसर र जूनियर अफिसरका लागि केही, आइटी रिक्स डिपार्टमेन्टमा इन्फरमेशन सेक्रेटरी एनलाइस्ट, सुपरभाइजर र असिस्टेन्टका लागि केही, इन्फरमेशन टेक्नोलोजि डिपार्टमेन्टमा कोर बैंकिङ स्टिममा असिस्टेन्ट म्यानेजर, सिनियर अफिसरका लागि केही, कोर बैंकिङ स्टिममा अफिसर र जूनियर अफिसरका लागि केही, आइटी सपोर्टमा सुपरभाइजर असिस्टेन्ट र जूनियर असिस्टेन्टका लागि केही संख्यामा कर्मचारी माग गरेको हो ।

त्यस्तै, बैंकले डिजिटल बैंकिङ यूनिटका लागि केही संख्यामा कर्मचारी माग गरेको छ ।

बैंकले उपत्यकाभित्र तथा बाहिरका विभिन्न शाखा कार्यालयका लागि कर्मचारी माग गरेको छ । ईच्छुक तथा योग्यता पुगेकाहरुले भदौ ६ गतेभित्र आवेदन दिन सक्नेछन् ।

Visa Travels